Luanës i ndodh incidenti i sikletshëm, pak para spektaklit të “Love Island”

Moderatorja e spektaklit më të ri të dashurisë ‘Love Island Albania’, Luana Vjollca është përballur me një incident paksa qesharak pak para transmetimit live.

Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregon se i ka rënë faseta e dhëmbit sërish. Ashtu pa komplkese, ajo ka treguar sesi duket pa një ‘dhëmb’.

Kjo nuk është hera e parë që i ndodh një gjë e tillë dhe Luana e ka treguar edhe herë të tjera të njejtin incidentet në rrjete sociale. Sakaq, Vjollca ka treguar se sot do të ketë dinamika të reja në spektaklin e njohur të dashurisë.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *