Luizi dhe Olta në “LUFTË” me njëri-tjetrin, por FOTO e fundit tregon diçka tjetër

Luizi dhe Olta janë rikthyer sërish të marrin vëmendjen më të madhe të publikut shqiptar, pasi sëfundmi në të gjitha kinematë shqiptare po transmetohet filmi i tyre “Në kuadër të dashurisë”.

Në media ëhstë përfollur shpesh se marrdhënia e tyre është mjaft e tensionuar, për shkak të përplasjeve që kanë patur gjatë xhirimit të filmit.

Por mesa duket ditët e fundit është rikthyer qetësia, dhe Luizi e Olta janë parë shumë pranë njëri-tjetrit si miq të vërtetë.Sërfunmi është publikuar dhe një foto mes Luizit, Oltës dhe Ylber Bardhit (Aktori që luan rolin e vëllait të Luizit në film”, ku të treduken mjaft të qeshur.

  KLIKO KËTU SHIKO FOTON >>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *