‘Mos u merrni me thashetheme…’ Oltës i doli ‘SEKRETI’ sheshit, ja si mundohet ta mbuloi aktorja

Sezoni i dytë i “DWTS” në ekranin e Top Channel është në prag të nisjes, teksa gati cdo ditë janë duke u zbuluar konkurentët e programit të njohur të kërcimit nga faqja zyrtare në Instagram dhe intervistat në Top Media.

Megjithatë, ata që nuk janë zbuluar të plotë janë anëtarët e jurisë. Deri më tani, Ilir Shaqiri ka konfirmuar se do jetë kryetari i jurisë këtë sezon, duke u rikthyer në fakt në karrigen e rëndësishme, ndërkohë që edhe Lori Bala dihet se do të jetë, nisur nga propozimi që mori vitin e shkuar, në finalen e sezonit të parë.

Valbona Selimllari po ashtu është gati e sigurtë që do të rikthehet, ndërsa emri i katërt, sipas disa raportimeve në mediat rozë është Olta Gixhari. Në lidhje me këtë ka reaguar vetë aktorja nëpërmjet një InstaStory ditën e sotme, teksa është pyetur nga ndjekësit për këtë rol të ri, ndërsa përgjigja e saj lë vend për dyshim.

“Mos u merrni me thashetheme”– shkruan Olta bashkangjitur pyetjes, teksa në një farë mënyre e mohon lajmin, duke e quajtur thashethem, por nga ana tjetër, e le mundësinë të hapur…

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *