Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

Çifti Ejlli duket se po jetojnë ditët e tyre më të lumtura, përkrah njëri-tjetrit më të dashuruar se kurrë dhe në pozita mjaft të mira sa iu përket karrierave të tyre.

Ndërsa Luizi aktualisht është i ngarkuar me premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, si dhe projekte të tjera me të cilat po punon, Kiara vijon me bashkëpunimet me bizneset në rrjetet e saj sociale, ndërsa pret të startojë DWTSA, ku do të jetë moderatorja e përmbledhjes ditore në sallat e provave të spektaklit.

Ndërkohë Kiara ka pak më tepër kohë të lirë, që ka vendosur t’a shpenzojë duke gatuar, duke ndarë me ndjekësit gatimin e saj të radhës – gjellë me perime dhe mish.

“I kam qarë me lot” – shkruan Kiara me një video të gatimit të saj, ndërsa pret Luizin të kthehet në shtëpi.

Dhe sigurisht nuk kishte se si të mungonte reagimi i Luizit, kur pa storyn e Kiarës.

“Aq të mira kanë dalë sa që më vjen keq t’i ha dhe po qaj me lot.” – shkruan Luizi me

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *