Olta publikon difektin e madh që ka: ‘Po e postoj me mirëbesim, mos ma përdorni kundër një ditë’!

Olta Gixhari ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj, një ndër problemet që po has me flokët e saj, për shkak të tërheqjes së tyre.

“Shikoni si kam ngelur qeros, nga tërhqeja e flokëve. Kush do kujdeset për këtë tullacllëkun tim? Kam ngelur me dy qime flokë. Unë qënkam qerose. Si qerose me flokë të gjata”, dëgjohet Olta të thotë në videon e publikuar në Instastory.

Bashkangjitur kësaj video, aktorja ka shtuar: “Në mirëbesim po e postoj, mos ma përdorni një ditë kundër”.

Olta Gixhari është duke shijuar padiskutim një ndër kulmet e karrierës së saj. Kujtojmë që Olta është protagonitja e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, i cili ka thyer rekord shikueshmërie. Nga ana tjetër, ajo është gjithashtu pjesëtare e jurisë së shoë-t më të ndjekur televiziv, “Dancing with the Stars”.

Kohët e fundit, Olta ka qënë në qendër të diskutimeve për shkak të përfshirjes së saj në debatin me Ronlado Sharkën, ku ky i fundit e akuzoi për bullizëm.

 

KLIKO KËTU PËR TË PARË FOTON>>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *