One Day Emma Came Home And Asked Her Mother

One day, Emma came home and asked her mother, Sarah, to speak in private.

They sat down in the kitchen, and Emma took a deep breath before she spoke.

“I’m pregnant, Mom
Sarah couldn’t believe what she was hearing, her eyes were wide open and she couldn’t calm down.

“WHAT?! How could this happen?!” she exclaimed
“It happened during a school project…”
Emma looked nervously at her mother and tried to explain.

“Well… It happened while working on a school project for our Life Orientation class.

We were experimenting with how life begins. You know how children are born and such,” said Ida.

“Okay… I see where this is going.

But who’s the father? We must contact him at once Emma!”

Her daughter, with a regretful look on her face, answered:

“I don’t know mom, it was a group project

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *