Publikoi bisedat me “Luizin”, ish-aktorja e Al Pazar: Më kanë ngacmuar politikanë e futbollistë

Pak kohë më parë, Eriselda Shllaku e njohur si aktorja e Al Pazar publikoi në InstaStory një kompliment nga “Luizi” në Instagram, i cili vinte nga një nga adresat e shumta fallco në emër të këngëtarit.

Për këtë aktorja foli së fundmi në “Zgjohu me Mcn” duke thënë se ishte menaxheri i saj i cili e publikoi atë mesazh.

Më tej, e pyetur nga gazetarja nëse ka patur raste që e kanë ngacmuar politikanë, ajo u përgjigj:

“Janë të pashmangshme ngacmimet nga politikanët. Politikanë, futbollistë janë normale”.

 

KLIKO KËTU PËR TË PARË FOTON>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *