“Reason for gossiping”: Goldie Hawn, 77 years old, posted photos of her vacation in a swimsuit.

“And Goldie Hawn, 77 years old, gave internet users a reason to gossip.”

LOS ANGELES, CALIFORNIA – NOVEMBER 19: Goldie Hawn (L) and Kurt Russell attend Netflix’s “The Christmas Chronicles: Part Two” Drive-In Event at The Grove on November 19, 2020 in Los Angeles, California. (Photo by Jesse Grant/Getty Images for Netflix)

The paparazzi captured photos of Goldie in a swimsuit during her vacation, which alarmed the public. Many internet users believe it’s not appropriate for an older woman to be seen in public in this manner. Hawn’s fans rushed to support her in the comments.

Internet users flooded the photos with numerous comments. Some condemn Hawn for her seemingly inappropriate appearance as a 77-year-old woman, while others see no issue with people, even elderly individuals, wearing swimsuits.

What do you think about these photos and the act of wearing swimsuits at this age? Many comments have been posted on the photos by internet users. Some criticize Hawn for her supposedly indecent appearance at the age of 77, while others see no problem with people, even elderly individuals, wearing swimsuits.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *