Snoring Dog

A couple has a dog that snores. Annoyed because she can’t

 

sleep, the wife goes to the vet to see if he can help.

The vet tells the woman to tie a ribbon around the dog’s testicles, and he will stop snoring. “Yeah right!” she says. A few minutes after going to bed, the dog begins snoring, as usual.

The wife tosses and turns, unable to sleep. Muttering to herself,

she goes to the closet and grabs a piece of red ribbon and ties it carefully around the dog’s testicles. Sure enough, the dog stops snoring! The woman is amazed!

Later that night, her husband returns home from being out drinking with the Knights. He climbs into bed, falls asleep and begins snoring loudly.

The woman thinks maybe the ribbon might work on him. So, she goes

to the closet again, grabs a piece of blue ribbon and ties it around her husband’s testicles. Amazingly, it also works on him! The woman sleeps soundly.

The husband wakes from his drunken stupor and stumbles into

the bathroom. As he stands in front of the toilet, he glances in the mirror and sees a blue ribbon attached to his privates. He is very confused, and as he walks back into the bedroom, he sees the red ribbon attached to his dog’s testicles.

He shakes his head and looks at the dog and whispers, “I don’t

know where we were . or what we did . . but, by gum . . . we took

first and second place.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *