Soni Malaj më provokuese se asnjëherë, mosha e saj disa shifra që nuk vlejnë. (Foto + Lajm)

Soni Malaj edhe pse më e tërhequr nga ekrani dhe projektet e saj, vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar.

Por jo vetëm për zërin. Soni ka prezatuar gjithmonë një anë të saj mjaft elegante e së fundmi edhe provokuese.

E veshur me një mantel transparent, Soni ka ekspozuar linjat trupore duke vënë në pah gjoksin në dekoltenë e hapur.

Kështu ajo ka prezantuar projektin e saj më të ri, që pas këtyre pamjeve ndjekësit do e presin edhe më me padurim.

“E din se din”, do quhet projekti muzikor i ardhshëm i këngëtares.

KLIKO KËTU PËR TË PARË FOTOT>>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *