“S’të don askush”, Olta Gixhari përballet me situatën e pakëndshme në Prishtinë (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Prishtinë premiera e filmit të Luizit dhe Oltës.

Mirëpo, kjo e fundit është përballur me një situatë aspak të këndshme nga fansat.

Një video e fundit po bën xhiron e rrjetit, ku një grua dëgjohet t’i thotë:

“Olta mos u fry se s’të don kërkush”.

Aktorja ka kthyer menjëherë kokën, por nga reagimi i saj nuk kuptohet nëse ka arritur ta dëgjojë thirrjen e zonjës./albeu.com/

“Olta mos u fry se s’të don kërkush”.

Aktorja ka kthyer menjëherë kokën, por nga reagimi i saj nuk kuptohet nëse ka arritur ta dëgjojë thirrjen e zonjës./albeu.com/

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *