The Fireman Hose

A fireman comes home from work one day and tells his wife, “We have a wonderful system at the fire station:

Bell 1 rings, we put on our jackets;

Bell 2 rings, we slide down the pole;

Bell 3 rings, we’re on the trucks.

From now on, we’re going to run this house the same way. When I say Bell 1, I want you to strip naked. When I say Bell 2, I want you to jump into bed. When I say Bell 3, we’re going to make passionate love.”

The next night, the fireman comes home from work and yells,

“Bell 1!” His wife takes off her clothes.

“Bell 2,” and his wife jumps into bed.

“Bell 3,” and they began to make love. After two minutes, his wife yells,

“Bell 4!” “What’s Bell 4?” the husband asks. “More hose,” she replies, “you’re nowhere near the fire!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *