The Older Man Boasts To The Doctor

A 92 year old man went to the doctor for his annual check-up.

The doctor asked the man how he was feeling, and the 92 year old said, “Things are great, and I’ve never felt better!”

“I now have a 20 year old bride who is pregnant with my child.”

“What do you think about that, doc?”

The doctor considered the question for a minute, and then began to tell a story.

“I have an older friend, much like you, who is an avid hunter and never misses a season.”

“One day he was setting off to go hunting, but being a bit absent minded, he accidentally forgot to take his ammunition.”

“As he neared a lake, he came across a very nice beaver frolicking at the water’s edge.”

“By now, he realized he had left his ammo at home, and so, he couldn’t shoot the magnificent creature.”

“Nonetheless, he lifted his favorite hunting rifle, aimed down the sites, and yelled ‘bang bang’.”

“Miraculously, two shots rang out and the beaver was slain.”

“Now, what do you think of that?” asked the doctor.

Theelder man scatched his chin thoughtfully, then said, “Logic would strongly suggest that somebody else pumped a couple of rounds into that beaver.”

The doctor nodded,

“My thoughts exactly.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *