The superstar asks a little girl to sing ‘You Raise Me Up’. Seconds later the girl knocks the house down

If you’re an America’s Got Talent fan, you might remember Celine Tam, a sweet little girl from Hong Kong who was left out of the competition last year before reaching the finals. So you’ll probably wonder what happened to him, from then on.

Well, there is some good news regarding Celine’s career. Recently, German singer Helene Fischer, who also hosts her own show, decided to invite the little girl to a duet.

And the song she chose was “You Raise Me Up,” although Celine’s America’s Got Talent adventure was over because she chose a song that was way too big for her, as the judges told the time.

When the little girl opened her mouth, the entire audience was stunned and after a few moments the crowd cheered. Celine proved she was born to sing and the fact that she was an America’s Got Talent “loser” was nothing but motivation for her.

And Helen knew it. Watch the video below and prepare to be amazed by Hélène and Céline’s superb “You Raise Me Up” duet!

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *