The wine taster

The Wine Taster At An Old Vineyard Died.
A Homeless Guy, Looking Ragged And Dirty, Came To Apply.
He Persuaded The Manager To Give Him A Try.
The guy was given a glass of wine. He swirled, smelled, sipped and spit.
“It’s a red wine, Merlot, three years old, grown on the South Slope and matured in oak barrels.” He said.

“Impressive,” said the manager. The man is given another.

“Still a red wine, Cabernet, eight years old, from the Northeast slope, stored in a steel vats.”
The manager was amazed. He winked at his secretary.
The secretary understood and brought out a glass of urine.
The drunkard tasted it and said. “It’s a blond, 27 years old, three months pregnant,
and if I don’t get this job, I’ll tell who the father is!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *