The Woman’s Husband had a propensity for eating Dog food – The punchline with make you laugh!

A married lady goes to her doctor for her annual checkup and everything is good.

In her conversation at the end of all the tests and examination with the doctor she expressed a concern about her husband.

“As you know I raise champion golden retrievers and one evening I was making their food. I had a big pot on the stove simmering and my husband came home and got a big ladel full and ate it.”

I told him it was for the dogs but he said it was delicious and insisted that is what he wanted for dinner that night. Well I make the dogs food every week and every time I make a new batch my husband eats it for dinner. I’m concerned about him eating the dogs’ food.”

The doctor proceeded to ask her what was in the dog’s food and how it was prepared.

After she describes in detail the ingredients and the preparation the doctor finally says, “I don’t think there is anything that can hurt him. I wouldn’t encourage him to eat it, but it sounds safe enough to eat.”

WATCH THE FULL JOKE HERE :

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *