Two men are in a doctor office

Two men are in a doctor’s office.

Each of them are to get a vasectomy…the nurse comes into the room and tells both men, “Strip and put on these gowns before going in to see the doctor to have your procedures done.”

A few minutes later she returns and reaches into one man’s gown and proceeds to fondle and ultimately begins to masturbate him.

Shocked as he was, he asks “Why are you doing that?”

To which she replies, “We have to vacate the sperm from your system to have a clean procedure.”

The man not wanting to be a problem and enjoying it, allows her to complete her task.

After she is through, she proceeds to the next man..

She starts to fondle the man as she had the previous man, but then drops to her knees and proceeds to give him make love.

The first man seeing this quickly responds, “Hey! Why is it that I get masturbated and he gets a b*** job?”

The nurse simply replies, “Sir, there is a difference between HMO and Complete Coverage.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *