U tha se u harrua por Efi do të jetë imazhi i kësaj kompanie

Efi Dhedhes do të jetë imazh i ri i‘Lori Caffe’. U deshën 5 muaj pritje që ish-konkurrentja e ‘Big Brother Vip’ të vendosej imazh i kompanisë së madhe.

Prokusioni nuk e harroi edhe pse me vonesë. Gjatë këtyre muajve, të gjithë ish-konkurrentët e reality show i kemi pare në emisione, filma, xhirime, këngë e projekte të ndryshe në televizionin e Top Channel, ashtu siç u ishte premtuar.

Megjithatë, ndryshe ndodhi me Efin. Ish-konkrrentja nuk u bë e ‘gjallë’ askund. Madje ajo rrugës ‘humbi’ miqësinë e krijuar brenda shtëpisë me disa nga banorët, përmendim këtu Luizin, Kiarën e u përfol madje edhe për mikeshën e saj, Mikelën.

Megjithatë në këtë pikë të famës së saj, produksioni i ‘Big Brother Vip’ u kujtua për premtimin e bërë për ish-konkurrenten. Ajo tashmë është imazhi i ri i ‘Lori Caffe

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *