Unexpectedly, An Artist’s Wife Started Having Sex With Him Every Day

Unexpectedly, an artist’s wife started having sex with him every day.

Though quite unusual, he didn’t question his luck, deciding to just enjoy the ride.

One day, his wife approached him.

Honey? Can you sketch a picture for me?”

“Of course!” he replied.

“What should I draw?”

“What you think our baby will look like.

“He stared back at her, eyes wide.

Then, sighing heavily, he grabbed a pencil and pad, quickly sketched out a picture, and pushed it toward her.

“What the hell is this?” she laughed, surveying the page.

It was just a stick figure firing a gun at another stick figure, smiling, with no wounds showing on his stick body.

“I asked you to imagine what our baby would look like!” she repeated.

“And I got a vasectomy five years ago,” he said.

“So I drew a blank.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *