(Video) Çfarë po i ndodh, pak minuta më parë Luiz Ejlli publikon video nga spitali, gjëndja e tij është..

Artisti më aktiv në rrjetet sociale, Luiz Ejlli ka disa ditë që nuk ka postuar në rrjetet e tij sociale dhe sot ka treguar arsyen.

Luiz Ejlli ka shqetësuar fansat por këngëtari ka ndarë një video në InstaStory nga shtrati i Spitalit Amerikan, duke treguar se gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë prandaj ai nuk ka qenë edhe shumë aktiv me postimet e tij.

Meqë kam bërë mungesë në Instagram, se nuk jam mirë. Po ju përshëndes këtu nga Amerikani, me këto dy engjëjt mbrojtës. Që nuk më kanë lënë vetëm asnjë sekonda”, thotë Luizi në video.

KLILO KËTU PËR TË PARË VIDEON>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *