video eksluzive n*do e ENCES…

Ruensa Haxhia e njohur me emrin Enca në tregun muzikor, u kap para dy ditësh pasi në shtëpinë e saj iu gjetën vazo të mbjella me kanabis. Droga iu konstatua në oborrin e banesës së saj në Lundër, saktësisht 5 rrënjë.

Pas kontrollit nga policia dh gjetjes së drogës, Enca e cila ishte nën shoqërinë e të dashurit të saj, u arrestua. Pas prangosjes, sot Gjykata e Tiranës liroi nga paraburgimi Encën, teksa ndërroi masën e sigurisë nga ‘burg’ në ‘detyrim paraqitje’.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *