Wife Asked Her Husband A Question In A Very Seductive Way.

“With a very seductive voice a wife asked her husband Have you ever seen $20 all crumpled up?”
“No”, said her husband.She gave him a sexy little smile, unbuttoned the top three buttons of her blouse and slowly reached down in her cleavage created by a soft,silky push-up bra and pulled out a crumpled twenty dollar bill.
He took the crumpled twenty dollar bill from her and smiled approvingly.

She then asked:
“Have you ever seen $50 all crumpled up?”No I haven’t” he said with an anxious tone in his voice.

She gave him another sexy little smile pulled up her skirt, seductively reached into her tight sheer panties and pulled out a crumpled fifty dollar bill.

He took the crumpled fifty dollar bill and started breathing a little quicker with anticipation.“Now” she said:“Have you ever seen $50,000 all crumpled up?”
“No way” he said becoming even more aroused and excited, to which she replied:“Good go look in the garage.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *